Meritking Üyelik

Bahis yapıp kazanmak, oyun oynayıp kazanmak, eğlence ve heyecan dolu bu sitede ya da ortamda yer almak, meritking üyelik işlemi ile gerçeğe dönüşecektir. Tabii ki hesap açmadan siteyi açabilir, inceleyebilir, her türlü hizmet hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ancak incelediğiniz ve bilgi topladığınız hizmetleri kullanmak ve kazanmak yani kazanma şansını elde etmek istiyor iseniz, mutlaka ve mutlaka kendinize bir hesap açacaksınız.

Meritking Hesap Açma Kuralları

Başvuru yapmadan önce, başvurunun olumlu sonuçlanması için, meritking hesap açma kuralları dahilinde hareket etmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Sadece bir tane hesap açacaksınız. Vereceğiniz herhangi bir bilgi üzerinden daha önce hesap açma işlemi yapılmamış olmalıdır. Aile fertleri üzerinden, aynı ikametgah adresinde yaşayan, aynı ip adresi üzerinde yaşayan şahıs ya da aile fertleri üzerinden sadece bir tane hesap açabilirsiniz.

18 yaşında ya da 18 yaşın üzerinde olmak zorundasınız. Tamamen gerçek bilgileri vermelisiniz. İlerleyen aşamalarda, özellikle para yatırma, çekme işleminde, farklı isim, soy isim verir iseniz, sahte bilgi verir iseniz, doğrulamak zorunda kalacağınızı, belge göndermek zorunda kalacağınızı unutmamalısınız.

Meritking Nasıl Hesap Açılır?

Şartları sağladığınızı görüyor iseniz, meritking nasıl hesap açılır? Sorusunun karşılığında, önce sitenin yeni ve güncel giriş adresini bulmanız gerekecektir. Bu adresi bulmanız ile birlikte, ana ekrana dikkatli bir şekilde bakın. Turuncu renkli, kayıt ol şeklinde buton göreceksiniz. Seçim işlemini yapın. Küçük bir pencere açılır, üzerinde hızlı üye olun şeklinde Türkçe bir ifade göreceksiniz.

Adınız, soyadınız, kullanıcı adınız, T.C kimlik numaranız, elektronik posta adresiniz, şifreniz, telefon numaranız, ülke bilgileri gibi bölümleri işaretlemeniz ya da doldurmanız gerekmektedir. Üye ol butonuna bastıktan sonra, 5 dakika bekleyecek ve müşteri hizmetleri tarafından gönderilen aktivasyon linki ile hesabınıza giriş yapacaksınız.

Meritking Üyelik

Meritking Hesap Açma Ücreti Ve Belgeleri

Meritking üyelik işlemleri konusunda son olarak, merak edilen bir detay hakkında bilgi verelim. Meritking hesap açma ücreti ve belgeleri konusunda açıklama yapalım. Ücretsiz üyelik işlemi yapılacaktır. Hesap açmak zorunludur ancak, hesap açmak yani üye olmak amacıyla herhangi bir para ödenmesine gerek yoktur. Bedava üyelik işlemi yapılacaktır.

Belge talebi konusuna gelince, yazı içeriğinde de belirtilmiş kurallar dahilinde başvuru yapmış iseniz, müşteri hizmetleri sizlerden yapılan başvuruyu onaylamak amacıyla herhangi bir belge talep etmeyecektir. Para vermeden, ücret göndermeden, bedava üyelik işlemini yapacaksınız. Kurallara uygun başvuru yaptığınızda, herhangi bir belge göndermeyecek, 5 dakikada hesabın aktif hale getirildiğini tespit edeceksiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.