Meritking Canlı Destek

Kesintisiz, anında iletişim anlayışında genel uygulamalardan bir tanesi, meritking canlı destek olarak hazırlanmıştır. Müşteri olanlara ya da üye olanlara kesintisiz bir şekilde, Türkçe hizmet verilmektedir. İsteyen her üye, istediği her an müşteri hizmetleri temsilcisine ulaşabilmektedir.

Meritking Canlı Yardım İle Nasıl Görüşülür?

Hemen nasıl hizmet alacağınız konusunda bilgi verelim. Meritking canlı yardım ile nasıl görüşülür? Bunun için yapacağınız işlem, önce sitenin yeni ve güncel giriş adresini, doğru ve güvenli adresini bulmak ve siteyi açmak olacaktır. Sitenin ana sayfası açıldığı andan itibaren, sağ alt köşeye doğru bakın. Burada canlı destek, size özel destek hattı şeklinde bir yazı, bir buton göreceksiniz. Seçim işlemini gerçekleştirin. Alt köşeden yukarıya doğru beyaz bir pencere açılacaktır. Buradan birtakım bilgilerin Türkçe dil seçeneğinde verildiğini göreceksiniz.

Görüşme başlatmak amacı ile aşağı bölümde yer alan adınız bölümünü doldurun. Kullanıcı adınız bölümünü doldurun. Burada yazacağınız bilgiler, üye olma aşamasında verdiğiniz bilgiler olacaktır. Sonra ne yapacaksınız? Son olarak en alt bölümde gördüğünüz Türkçe görüşmeye başla butonu üzerinden seçim işlemini yapıp, 30 saniye kadar bekleyeceksiniz. En fazla bu süre zarfında müşteri hizmetleri temsilcisi görüşmeye katılacaktır.

Görüşme nasıl yapılır? Sesli ya da görüntülü bir özellik değildir. Perabet Giriş sitelerinde olduğu gibi bağlantı penceresi üzerinden, Türkçe, yazarak sohbet özelliğinde görüşme yapılmaktadır.

Meritking Canlı Yardım Konuları

Neleri görüşebilirsiniz? Meritking canlı yardım konuları içerisinde hangi seçenekler bulunmaktadır? Bazı sitelerde ya da şirketlerde olduğu gibi, bölüm seçin, konu seçin, departman seçin şeklinde bir ifade bulunmamaktadır.

Herhangi bir konuyu gündeme getirebilirsiniz. Bahisler, promosyonlar, oyunlar, para yatırma işlemleri, para çekme işlemleri, SMS engelleme, üyelik iptal işlemleri, genel şart ve kurallar, lisans bilgisi, banka bilgisi, hesap numarası gibi her türlü konuyu gündeme getirebilirsiniz. Soru sorma, cevap alma, yardım talep etme, şikayet konularını bildirme gibi detayları da gündeme getirme hakkına sahip olacaksınız.

Meritking Canlı Destek

Meritking Canlı Yardım Çalışma Gün Ve Saatleri

Gelelim meritking canlı destek ile ilgili teknik bilgilere ya da önemli konulara. Meritking canlı yardım çalışma gün ve saatleri şeklinde bir sınırlama yoktur. 7/24 destek anlayışının geçerli olduğu görülecektir. Resmi ya da dini tatil günlerinde, Cumartesi ya da Pazar günlerinde, mesai saatlerinde ya da mesai saatleri dışında müşteri hizmetleri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

Görüşmelerde Türkçe dil seçeneği kullanılacaktır. Herhangi bir yanlış anlaşılma ihtimali gündeme gelmeyecektir. Önemli olan ne zaman yardım ihtiyacının ortaya çıktığıdır. Her yardım ihtiyacında, mutlaka karşınızda bir müşteri hizmetleri temsilcisi bulunacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.